Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 березня у Музеї історії міста Києва пройде відкрита репетиція дебютантів Благодійного Віденського балу

(подію завершено)

06
березня п'ятниця
час проведення 15:30

6 березня о 15:30 у Музеї історії міста Києва пройде перша відкрита репетиція дебютантів Благодійного віденського балу України. Про це повідомили організатори події.

Сам бал відбудеться 4 квітня і буде присвячений історії України.

Особливу увагу на Благодійному віденському балу приділяють розкриттю творчості кожного із дебютантів. Серед яких присутні музиканти Дмитро Каднай і Філіп Коляденко, молодий дизайнер Яніс Степаненко, стиліст та іміджмейкер Леонід Мартинчик, власниця ювелірного бренду Валерія Гузема, учасниця шоу «Х-фактор» Анна Іваніца, переможниця конкурсу Miss Multiverse Олена Смірнова, співачка та модель Наталья Варченко.

Цього року вперше дебютанткою на благодійному віденському балу стане 18-річна Олександра Данилюк, українка, яка вже сім разів відкривала бали в Австрії.

Традиційно віденські бали є благодійними. Цього року благодійність спрямована на відновлення історичної спадщини України. Організатори збиратимуть кошти на реставрацію Національного історико-культурного заповідника «Качанівка».

Окрім відкритої репетиції танцювальних номерів за підтримки Музею історії міста Києва пройде ознайомча лекція про історію і культуру балів в Україні, яку проведе письменниця і мистецтвознавець Анна Володимирська.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва.

Додаткова інформація за тел.: 098-115-08-04.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]