Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 жовтня відбудеться відкриття Відділення трудової реабілітації Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дарницького району

(подію завершено)

06
жовтня середа
час проведення 09:30 — 10:30

6 жовтня о 9:30 відбудеться відкриття Відділення трудової реабілітації Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дарницького району.

Учасники заходу:

  • заступниця голови КМДА Марина Хонда;
  • депутатка Київради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко;
  • голова Дарницької РДА Ярослав Лагута.

Місце проведення: Дарницький район, вул. Поліська, 14.

Акредитація ЗМІ за електронною адресою: [email protected].

Акредитація обов’язкова!

У листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Контактна особа: 063 358 5354 (Олександр).

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Довідково. 

Відділення трудової реабілітації Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дарницького району буде першим повноцінним закладом у Києві, який надаватиме послуги трудової та професійної реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років.

Передбачається навчання за наступними напрямами: швейна справа, гончарна справа, столярно-слюсарна справа, ужиткове мистецтво, комп’ютерні технології, кулінарна справа. 

Паралельно, для підтримки стану клієнтів, надаватимуться психологічні послуги. Також вихованці закладу зможуть отримати допомогу при працевлаштуванні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]