Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

8 червня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться Міжнародний українсько-китайський форум

(подію завершено)

08
червня вівторок
час проведення 10:00

8 червня о 10:00 в Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочнеться Міжнародний українсько-китайський форум «Ідеї Сі Дзіньпіна про державне управління» та відкриття аудиторій Класу Конфуція для студентів-сходознавців.

У форумі візьмуть участь:

  • Фань Сяньчжун – Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні;
  • Олег Немчінов – Міністр Кабінету Міністрів України;
  • Віктор Огнев’юк – ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України
  • Павло Клімкін – Надзвичайний та Повноважний Посол, Міністр закордонних справ України (2014-2019 рр.);
  • Олександр Литвиненко – директор Національного інституту стратегічних досліджень.

Організатори: Посольство Китайської Народної Республіки в Україні та Інститут стратегічних досліджень та прогнозів «Янус» у партнерстві з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Ланьчжоуським університетом мистецтв та науки.

Модератори форуму: голова наглядової ради Інституту стратегічних досліджень та прогнозів «Янус» Ігор Гринів і радник із політичних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Дін Цзяньвей.

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.

Акредитація представників ЗМІ до 17:00 7 червня: за тел.: 485-21-34 або ел. поштою: [email protected]. Під час реєстрації вказати назву ЗМІ, прізвища та імена журналістів, їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Просимо дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 м із колегами й учасниками заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]