Версія для людей із вадами зору

8 листопада відбудеться прес-брифінг із теми: «Методи боротьби з боржниками за «комуналку», методи впливу на громадян, які накопичують заборгованість за спожиті послуги»

(подію завершено)

08
листопада п'ятниця
час проведення 12:00 — 13:00

8 листопада о 12:00 відбудеться прес-брифінг із теми: «Методи боротьби з боржниками, що відмовляються сплачувати за спожиті комунальні послуги».

Як свідчать аналітичні дані, у столиці є категорія громадян, що не сплачують усі комунальні послуги та відмовляються укладати договір реструктуризації заборгованості. Як наслідок – заручниками заборгованості стають всі мешканці багатоповерхового будинку, як у випадку з ситуацією в будинку на вулиці Петра Чаадаєва, 2-А, де стався конфлікт із застосуванням зброї.

Учасники прес-брифінгу:

  • генеральний директор комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина;
  • директор структурного підрозділу «Енергозбут» комунального підприємства «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін;
  • начальник управління по роботі з мешканцями багатоповерхових будинків ПрАТ «АК «Київводоканал» Віталій Кондратенко;
  • керівник ОСББ.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36 (Київська міська державна адміністрація), 1-й поверх, прес-центр.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Грамотна Юлія, 096-379-27-72.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua