Версія для людей із вадами зору

8 вересня відбудеться виїзний забір крові у Vcentri HUB в Оболонському районі

(подію завершено)

08
вересня середа
час проведення 10:00

8 вересня о 10:00 у приміщенні Vcentri HUB в Оболонському районі відбудеться благодійний захід із забору крові серед усіх охочих. Організатори заходу: Департамент суспільних комунікацій КМДА, Київський міський центр крові та Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста в Україні.

Для участі у благодійному заході необхідно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та не мати протипоказань для здачі крові. На місці донорів оглядатиме лікар-терапевт.

Під час заходу організатори розкажуть про важливість та користь, яку несе донорство крові. А директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк розповість про роль відкритих громадських просторів у суспільно важливих громадських ініціативах.

Акредитація представників ЗМІ до 17:00 7 вересня за електронною адресою: ianasemeniuk@gmail.com

У листі необхідно вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. Підтвердження акредитації буде надіслано на електронну пошту, з якої надсилалася заявка.

Місце проведення: просп. Оболонський, 22-А, Vcentri HUB Оболонь.

Контактна особа: Яна Семенюк, 066 876 52 12.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua