Версія для людей із вадами зору

9 вересня відбудеться урочисте вручення театральної премії «Київська Пектораль»-2020

(подію завершено)

09
вересня четвер
час проведення 14:00

9 вересня о 16:30 біля пам’ятника Лесю Курбасу відбудеться урочисте вручення театральної премії «Київська Пектораль»-2020.

З цього приводу артисти 18-ти київських театрів привітають глядачів із Днем краси та початком нового театрального сезону, проїхавши по місту у двоповерховому автобусі, прикрашеному афішами.

Проїзд розпочнеться о 14:00 від Національного академічного Молодого театру (вул Прорізна, 17) і завершиться о 16:00 біля пам’ятника Лесю Курбасу (вул. Прорізна, у сквері поблизу будинку № 8), де і відбудеться церемонія нагородження театральною премією «Київська Пектораль»-2020, виступи артистів та київський вальс для всіх присутніх.

Цьогорічні номінації:

  • Номінація «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва»;
  • Номінація «Подія року»;
  • Номінація «Спеціальна премія»;
  • Номінація «Кращий народний театр».

Учасники заходу:

  • Кужельний Олексій – співголова Організаційного комітету з присудження театральної премії «Київська Пектораль»;
  • Кепліна Юлія – голова КМТВ НСТД України та член Організаційного комітету з присудження театральної премії «Київська пектораль», перший заступник директора департаменту культури КМДА.

Місце проведення: Сквер біля пам’ятника Лесю Курбасу (на розі вулиць Прорізної та Пушкінської).

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: std.kyiv@gmail.com

Контактна особа: Портніков Владлен Олександрович, 063 725 19 66, 067 993 42 20

 

Довідково.

Міську театральну премію «Київська пектораль» засновано за ініціативи Київського місцевого відділення Національної спілки театральних діячів України у 1992 році та за підтримки Головного управління культури Київської міської державної адміністрації.

Театральна премія «Київська пектораль» стала першою в Україні професійною театральною премією. Це визнання і вшанування кращих акторів, режисерів, представників інших творчих професій, пов’язаних з театральним мистецтвом.

Премія є престижною у театральній галузі, підкреслює значимість творчої праці майстрів сценічного мистецтва, адже український театр був і залишається джерелом духовності, оберегом і популяризатором культурного надбання. «Київська пектораль» утверджує наше місто як європейську культурну столицю.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua