Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Посиденьки із соціальним працівником» щодо сімейних форм виховання

(подію завершено)

10
липня понеділок
час проведення 11:00
вул. О. Довженка, 2, каб. 37, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

10 липня об 11:00 на базі Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для представників ЗМІ у неформальній атмосфері відбудуться перші «Посиденьки із соціальним працівником» щодо сімейних форм виховання.  

Участь у заході візьмуть: соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, психологи, представники громадських організацій, які працюють у сфері надання послуг особам, які підтримують сімейні форми виховання, батьки, які вже створили сімейну форму (прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу тощо).

Під час зустрічі розглянуть різницю між різними формами сімейного виховання, зокрема: усиновленням, взяттям дитини під опіку, піклуванням, створенням прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей, а також щодо наставництва для дитини, яка виховується в інтернатному закладі.

Представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з психологом і батьками, які вже створили сімейну форму виховання.

Місце проведення: вул. О. Довженка, 2, каб. 37, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (044)-456-77-81, (097)-528-96-09,  (063)-349-55-69,  (067)-607-55-30, Шабатіна Анна

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]