Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві 8 червня о 17:00 відбудеться захід «Гараж ідей «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами»

(подію завершено)

08
червня п'ятниця
час проведення 17:00 — 21:00

8 червня із 17:00 до 21:00 у навчальному центрі «Chasopys Eduspace» відбудеться захід «Гараж ідей «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами». Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

На заході учасники заходу знайдуть відповіді на запитання: що таке соціальне підприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу і від благодійності, які соціальні проблеми найбільше турбують киян, і як їх можна вирішити бізнес-методами. Окрім того, учасники дізнаються про результати найсвіжішого дослідження, познайомляться з тенденціями і зразками соціального бізнесу у світі. Під керівництвом досвідчених бізнес-тренерів присутні об’єднаються в команди за методикою «світове кафе», щоб змоделювати власні соціальні підприємства.

Серед учасників «гаража ідей» – кияни різного віку, які вже працюють у бізнесі чи громадському секторі, а також люди, які переймаються соціальними проблемами і хочуть перетворити їх на стартап.

Спікери:

Антон Шулик – провідний викладач у галузі фінансів та стратегії в «Ernst&Young Academy»;

Сергій Корнилюк – старший аналітик українського офісу компанії «Civitta»;

Анна Гулевська-Черниш – співзасновниця Міжнародної школи соціального підприємництва «SELab» та голова правління громадської організації «SILab Ukraine».

Початок реєстрації, вітальна кава – із 16:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 30, навчальний центр «Chasopys Eduspace», код дверей – 340.

Контактна особа: 066-737-83-18, [email protected], @lesya.yaroshenko (Леся Ярошенко).

Довідково.

Захід проводиться за підтримки  Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації та в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект втілює консорціум із семи організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників. 

Упродовж червня-липня 2018 року «гаражі ідей» відбудуться у 12 містах України. Найкращі учасники отримують запрошення на хакатони, які допоможуть побудувати дієві соціальні підприємства.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]