Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Музейно-виставковому центрі Музею історії Києва відбудеться панельна дискусія «Свобода. Культура. Мистецтво. Історія незалежної України мовою візуальних образів»

(подію завершено)

14
вересня четвер
час проведення 16:00

14 вересня о 16:00 у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва відбудеться панельна дискусія «Свобода. Культура. Мистецтво. Історія незалежної України мовою візуальних образів» та презентація каталогу до виставки «Моя історія. 32 роки Незалежності» до 32-ї річниці Незалежності України, що нині триває в МВЦ Музею історії міста Києва.

Учасники панельної дискусії:

  • Діана Попова – генеральна директорка Музею історії міста Києва;
  • Андрій Пишний – Голова Національного банку України;
  • Наталія Мухіна – керівниця управління філателістичної продукції Укрпошти;
  • Тіберій Сільваші – український художник-абстракціоніст, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року. Робота Тіберія Сільваші розпочинає виставку «Моя історія…» про проголошення Незалежності;
  • Віктор Сидоренко – український живописець, народний художник України, дійсний член і президент Національної академії мистецтв України. У 2001 заснував і до 2022 очолював Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України;

Матвій Вайсберг – український живописець, графік, художник книги. Автор культової роботи «Стіна», що присвячена Революції Гідності та представлена на виставці.

Модератор панельної дискусії – українська журналістка, шеф-редакторка інтернет-видання «Лівий берег» Соня Кошкіна.

Учасники панельної дискусії обговорять, як мистецтво відображає історичний шлях українців до свободи та як за допомогою марок, монет, творів мистецтва карбувались знакові події в житті держави.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Під час заходу журналісти та редактори зможуть не лише поставити запитання учасникам дискусії, але й отримати унікальний подарунок – каталог до виставки «Моя історія. 32 роки Незалежності», виданий обмеженим накладом.

Акредитація для представників медіа: https://forms.gle/aD3CgH1UaDGcwuzX7.

Деталі за телефоном: 099-096-58-11, Вікторія Новак.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]