Версія для людей із вадами зору

У столиці 2 листопада відбудеться святковий захід із нагоди Дня працівника соціальної сфери

(подію завершено)

02
листопада п'ятница
час проведення 14:00
вул. Курська, 6

2 листопада о 14:00 відбудеться святковий захід із нагоди Дня працівника соціальної сфери. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА.

Під час заходу буде нагороджено найкращих працівників соціальної сфери міста Києва за 2017–2018 роки.

Учасники заходу:

  • Валентин Мондриївський – заступник голови Київської міської державної адміністрації;
  • Юрій Крикунов – директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
  • Віталій Почтовий – голова Київського міського комітету Профспілки працівників державних установ.

Місце проведення: м. Київ, вул. Курська, 6, Культурний центр УТОГ.

Акредитація для ЗМІ за тел: 093-422-61-67 або на е-mail: anastasiia.german@kmda.gov.ua (Анастасія Герман, прес-секретар Департаменту соціальної політики).

Довідково.

Свято Дня працівника соціальної сфери встановлено в Україні на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики згідно з Указом Президента України «Про День працівника соціальної сфери» від 13 квітня 1999 року № 374/99.

У місті Києві створена розгалужена інфраструктура соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, громадян поважного віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранів АТО та ООС.

Пріоритетним та актуальним напрямом для органів соціального захисту, до яких звертаються тисячі людей, переважно соціально незахищених, є поліпшення якісного обслуговування громадян і уважне ставлення до проблем кожної людини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua