Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відбудеться розширене засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

(подію завершено)

03
лютого п'ятниця
час проведення 09:00
Колонна зала КМДА

У п’ятницю, 3 лютого, о 09:00 у Колонній залі КМДА відбудеться розширене засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 Порядок денний засідання

- Про стан освоєння в 2016 році капітальних видатків на об’єктах капітального будiвництва та капітального ремонту, включених до Програми економічного i соціального розвитку м. Києва на 2016 рiк.

Доповідач: Світлана Принада – директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА.

- Про стан проходження опалювального періоду 2016-2017 років у м. Києві.

Доповідач: Петро Пантелеєв – заступник голови КМДА.

Співдоповідачi: Олександр Фоменко – генеральний директор ПАТ «Київенерго»; Дмитро Новицький – голова правління ПАТ «АК «Київводоканал».

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала, 2-й поверх

 

Акредитація ЗМІ обов’язкова і триває до 21:00 2 лютого 2017 року

Заявки на акредитацію надсилайте на електронну адресу: [email protected] з поміткою у темі листа «Акредитація на засідання Колегії КМДА».

У листі необхідно зазначити назву ЗМІ, П.І.Б. журналістів та їхні контактні дані (електронна адреса та номер телефону)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]