Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко 1 червня привітає учасників Першого Київського балу на Контрактовій площі

(подію завершено)

01
червня п'ятниця
час проведення 16:30

Мер Києва Віталій Кличко у п’ятницю, 1 червня, привітає учасників Першого Київського балу на Контрактовій площі, які ставитимуть танцювальний рекорд.

Більше тисячі дітей з усієї України одночасно танцюватимуть вальс.

Початок: 16:30.

Учасники рекорду: дебютанти Дитячого віденського балу у Києві (він відбувся 22 квітня у столичній мерії), діти з міжнародного табору «Артек», а також юні танцюристи-переселенці з Криму, Донецька та Луганська, вихованці київського Центру реабілітації дітей із інвалідністю, цьогорічні випускники столичних шкіл та ін.

Перший Київський бал відбудеться 1-2 червня на Контрактовій площі. Формат – демократичний, для усіх охочих, вхід вільний. Передбачені майстер-класи з танців від відомих хореографів, безліч живої музики, спілкування, національний відбір співаків на міжнародний конкурс «Берлінська перлина» у режимі онлайн – у трьох номінаціях та багато іншого.

Програма балу: https://www.facebook.com/KyivBALL/

Акредитація на подію та додаткова інформація за тел: 096-617-90-97; 095-569-94-68.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]