Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

1 червня об 11:00 у Палаці Спорту відбудеться Турнір із рукопашного бою на «Кубок Президента України»

(подію завершено)

01
червня п'ятниця
час проведення 11:00

1 червня об 11:00 у Палаці Спорту відбудеться Турнір із рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб. Про це повідомили в Управлінні державної охорони України.

У турнірі візьмуть участь команди Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «КОРД»), Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України та інші. Члени команд – дійсні представники силових структур − безпосередні учасники антитерористичної операції на сході країни.

На турнірі передбачається присутність Президента України, керівників військових та правоохоронних підрозділів, а також відомих спортсменів.

Організатори − Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

Умови акредитації на сайті Управління державної охорони України: https://goo.gl/ZjKGdU

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]