Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко 3 червня об 11:00 дасть старт та візьме участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами»

(подію завершено)

03
червня неділя
час проведення 11:00

Мер Києва Віталій Кличко у неділю, 3 червня, дасть старт та візьме участь у 26-му «Пробігу під каштанами». Гасло заходу – «Біжу заради маленьких сердець».

Зокрема, об 11:00 міський голова візьме участь у благодійному забігові. А о 12:00 нагородить переможців забігу мужніх, учасників з ДЦП, спортсменів та найчисленнішу команду.

Кошти, зібрані у рамках «Пробігу під каштанами» передадуть Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України для закупівлі необхідного обладнання.

26-й «Пробіг під каштанами» відбудеться на Михайлівській площі у Києві. У рамках заходу відбудеться 5 забігів: «Пробіг в ходунках» (для малюків віком 9-14 місяців), «Дитячий Пробіг» (для дітей до 15 років), «Пробіг мужніх» (для людей в інвалідних візках), «Спортивний Пробіг» (для професійних спортсменів і тих, хто біжить на результат) та «Благодійний Пробіг» (для індивідуальних учасників та корпоративних команд). Перший пробіг відбудеться о 9:00.

За інформацією організаторів, цього року у заході візьме участь понад 10 тисяч людей та більше 200 корпоративних команд.

 

Контактна особа: Альона Романюк, 093-72-10-800, [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]