Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко 24 травня візьме участь у відкритті містечка «Фестиваль чемпіонів» об 11:00 та дасть старт Чемпіонату рівних о 12:45

(подію завершено)

24
травня четвер
час проведення 11:00

У четвер, 24 травня, мер столиці Віталій Кличко візьме участь у відкритті містечка «Фестиваль чемпіонів», яке розташоване на Хрещатику. Об 11:00 розпочнеться церемонія винесення Кубків Ліги Чемпіонів УЄФА.

Місяць тому ці трофеї урочисто зустрічали в Києві. Потім кубки вирушили у тур Україною. Трофеї побували в Херсоні, Маріуполі, Дніпрі, Одесі, Харкові та у Львові. У Дніпрі, наприклад, кубки завозили і до госпіталю, де лікуються поранені українські військові. Кияни і гості столиці знову зможуть доторкнутися до легендарних трофеїв та зробити фото на згадку.

А о 12:45 Віталій Кличко та Ія Андрущак дадуть старт Чемпіонату рівних. Цей турнір УЄФА традиційно проводить перед фіналом Ліги Чемпіонів. У ньому беруть участь команди безпритульних. Турнір відбувається у рамках компанії УЄФА «EqualGame». Перед першою грою Віталій Кличко та Ія Андрущак проведуть стартову розпасовку м’яча.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua