Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З 27 до 31 березня в столиці пройде фестиваль «Kyiv EdFest». Освітяни столиці обговорять нову українську школу, онлайн-навчання та методи вирішення конфліктів

(подію завершено)

27
березня понеділок
час проведення 10:00
Київський міський будинок учителя

У понеділок, 27 березня, в столичних навчальних закладах розпочнуться весняні канікули. Уже традиційно в цей час у столиці проходить фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest», під час якого освітяни матимуть змогу підвищити власну кваліфікацію як у професійному, так і повсякденному житті. Неофіційне гасло фестивалю: «Хочеш  навчити інших, не забувай вчитися сам!».

Фестиваль триватиме з 27 березня до 31 березня за сприяння громадських організацій «Батьківський контроль» та «Смарт освіта».

Програма фестивалю складається з питань, що найбільше хвилюють освітян, та тем, які цікаві та корисні їм сьогодні. Зокрема, відбудуться майстер-класи з вирішення конфліктів та ненасильницького спілкування, воркшоп з теми: «Як виховати математичного генія», розповідь про маркетинг освітньої діяльності та про те, яким буде світ і школа в 2050 році.

Обов᾽язкова реєстрація за посиланням

 

Акредитація представників ЗМІ: за номером (093) 808 79 50, Марія Кравчук

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]