Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація про зміни канонічної підлеглості релігійних громад Києва

У цьому розділі розміщується інформація на виконання пункту 4 Протоколу доручень № 005-05, напрацьованих під час наради у зв’язку зі змінами до законодавства щодо реєстрації релігійних громад 14.02.2019.


Відповідно до прикінцевих положень Закону України від 17.01.2019 № 2673 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи)» у разі прийняття рішення щодо зміни своєї підлеглості релігійна організація повідомляє про таке рішення центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері релігії, або обласні, Київську, Севастопольську міські державні адміністрації, а в Автономній Республіці Крим - Раду міністрів Автономної Республіки Крим, які забезпечують оприлюднення цього рішення на своєму офіційному веб-сайті.


Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]