Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Літературно-меморіальний музей Булгакова

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова знаходиться за адресою Андріївський узвіз, 13, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 425 31 88.

Упродовж воєнного стану Музей працює у середу та четвер з 10:00 до 17:00, у п’ятницю з 12:00 до 19:00, у суботу та неділю з 11:00 до 18:00. Каса зачиняється за 45 хв. до закриття музею. Понеділок і  вівторок – вихідні. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова було засновано і відкрито для відвідувачів 1989 року як філію Музею історії міста Києва. Від початку повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України працівники Музею демонтували головну частину меморіальної експозиції, а також фрагменти експозиції за романом «Біла гвардія». Левова частка експонатів переміщена до музейного сховища. Музей відновив роботу з відвідувачами влітку 2022 р. та працює у режимі виставок, пов’язаних з історією садиби та її мешканців.

Повномасштабне вторгнення стало поштовхом до переосмислення місця, змісту і ролі культурних об’єктів на мапі Києва, у першу чергу тих, які безпосередньо пов’язані з її культурою та діячами. Колектив Літературно-меморіального музею М. Булгакова ініціював публічну дискусію на тему «Яким має бути оновлений музей?» та розпочав серію круглих столів, у яких беруть участь представники професійної спільноти: історики, філософи, культурологи, музейники. З цими інтерв’ю можна ознайомитися на сайті музею.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]