Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музей гетьманства

Музей гетьманства знаходиться за адресою вул. Спаська, 16Б, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 425 55 49.

Музей працює щодня крім п’ятниці з 10:00 до 17:00. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею чи слідкуйте за анонсами на сторінці у Facebook.

Музей засновано в 1993 році в будинку-пам’ятці архітектури часів типового українського бароко, більш знаного як «будинок Мазепи». Це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, що знайомить нас з пам’ятками культури часів козацтва та дає можливість поринути в атмосферу України епохи гетьманства.

Експозиція музею налічує більше 9 тисяч пам’яток історії та культури України козацько-гетьманської доби, що ілюструють процес становлення української державності. Окрім того, музей займається організацією різних тематичних та художніх виставок, конференції та мистецьких заходів.

В музеї зібрані експонати, що відкривають відвідувачам захоплюючий та буремний шлях України часів війни під проводом Богдана Хмельницького, утворення Гетьманщини в середині XVII ст., державотворча діяльність гетьмана Мазепи, діяльність Пилипа Орлика, відновлення української державності в XX ст., держава Павла Скоропадського, протистояння Гетьманату і Директорії, діяльність української еміграції 1920-х-30-х рр. тощо.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]