Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музей окупації Києва

Музей окупації Києва знаходиться на території парку «Партизанська слава» по вул. Дениса Антіпова, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 563 30 06.

Музей працює з середи по неділю з 11:00 до 18:00 (каса: до 17:30). За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

Музей окупації Києва – філію музею історії Києва – засновано в 2008 році під назвою Музей партизанської слави. 27 червня 2017 року після реекспозиції відкрився музей із сучасною назвою.

Музей розповідає про історію Києва першої половини ХХ століття:

  • українські визвольні змагання 1917–1921 років;
  • руйнування міського середовища, життя та побут киян 1920-х – 1940-х рр.;
  • політику радянського та німецького окупаційних режимів.

Завданням музею та основним змістовним акцентом його експозиції є висвітлення особливостей численних окупацій Києва в період боротьби за національне самовизначення. Ідеологія окупаційних режимів, терор, опір та колаборація – усі ці теми залишаються актуальними і в сучасній Україні. За допомогою поєднання мультимедійних засобів, фотографій та документів, особистих речей учасників подій, зразків зброї та військового спорядження, що використовувалися ворогуючими сторонами, створена цілісна картина життя міста та громади в умовах окупацій.

Музей здійснює активну виставкову діяльність, проводить лекції, присвячені різноманітним аспектам історії Києва XX століття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]