Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музей Шолом-Алейхема

Музей Шолом-Алейхема — філія Музею історії міста Києва, знаходиться за адресою вул. В.Васильківська, 5А, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею — за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 235 17 34.

Упродовж воєнного стану музей працює з вівторка по неділю з 11:00 до 17:00. Каса зачиняється о 16:15. Кожний останній четвер місяця — санітарний день (для відвідувачів музей не працює).  За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею.

Музей Шолом-Алейхема відкрито в 2009 році до 150-річчя народження видатного письменника. Музей розташовано в ТРЦ «Арена Сіті», побудованому на місці будинку, в якому мешкав Шолом-Алейхем з 1896 до середини 1903 року. Експозиція київського Музею включає як життєвий та творчий шлях видатного письменника, а й знайомить із багатогранною культурою єврейського народу.

Експозицію музею доповнюють унікальні предмети: сувій Тори (П’ятикнижжя), сувій Естер (Есфірі), стародруки, зокрема том Талмуду, обрядові предмети, шафа для зберігання сувою Тори (Арон ха-Кодеш), мезузи, філактерії тощо.

У музеї є бібліотека, яка налічує близько трьох тисяч томів. Окрім головної експозиційної зали, у Музеї функціонує зала для змінних експозицій, в якій щомісяця презентують виставки робіт митців, у творчості яких відображена єврейська тематика.

У Музеї працює лекційна програма «Сторінки єврейської історії та культури», проводяться концерти, семінари, конференції, зустрічі з видатними діячами культури, науки, мистецтва тощо. Афішу подій та більше інформації шукайте на сайті музею. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]