Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Академічний ансамбль «Калина»

Український фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» був створений у 1981 році. Протягом всього часу існування, колектив успішно працює над освоєнням фольклорного простору багатьох регіонів України. Вистави та концертні програми насичені цікавими, подекуди рідкісними самобутніми творами, вперше введеними у концертний обіг Ансамблем.

З 2003 року до складу Ансамблю увійшли такі творчі колективи: чоловічий гурт «Козацькі забави» та Ансамбль солістів «Благовість», що дає можливість сьогодні створювати концертні програми різноманітного спрямування.

Колектив активно гастролює як по Україні, так і за її межами. Ансамбль неодноразово отримував відзнаки на різних конкурсах та фестивалях у Кореї, Франції, Польщі, з гастролями відвідав Іспанію, Чилі, Єгипет, Німеччину, Італію, Литву, Грузію та інші країни.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті чи на сторінці у Facebook. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]