Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський академічний ансамбль «Дніпро»

Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» був створений у 1995 році. Метою ансамблю є збереження, розвиток та популяризація самобутньої української народної музики та пісні, піднесення її на якісно новий професійний рівень. Основа репертуару складається з української традиційної народної та сучасної музики в авторських версіях та аранжуваннях.

В концертних програмах, ансамбль використовує народні та класичні музичні інструменти такі як: цимбали, бандуру, скрипки, кобзу, дримбу, тилинки, бубни, литаври, акордеони, барабани та інші.

За більш ніж 20-ти літню історію існування, ансамбль «Дніпро» активно залучався до участі в міських та державних заходах, у Всеукраїнських культурно-мистецьких програмах. Гідно представляв українську культуру за кордоном – в Румуніі, Франції, Узбекистані, Польщі, Швеції, Великобританії, Греції та ін.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті ансамблю чи на сторінці у Facebook.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]