Версія для людей із вадами зору

Управління забезпечення діяльності постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Відділ з питань формування програми соціально-економічного розвитку
Відділ з питань бюджету
 
Основні функції та напрямки роботи:

Основними завданнями та функціями управління забезпечення діяльності постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку секретаріату Київської міської ради (далі - Управління) є:

1. Здійснення організаційного та інформаційного забезпечення діяльності постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (далі — Постійна комісія).

2. Сприяння у здійсненні Постійною комісією взаємодії з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та його структурними підрозділами, районними в місті Києві державними адміністраціями.

3. Здійснення підготовки проекту порядку денного засідань Постійної комісії та подання його на погодження голові Постійної комісії та секретарю Постійної комісії.

4. Здійснення підготовки матеріалів для розгляду на засіданнях Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

5. Прийняття участі у розробці та розробка нормативно-правових актів Київської міської ради в частині, що відноситься до компетенції Постійної комісії та Управління.

6. Здійснення підготовки відповідно до Регламенту Київської міської ради проектів рішень Київської міської ради, що належать до компетенції постійної комісії на розгляд сесії Київської міської ради.

7. Забезпечення організації особистого прийому громадян   представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій головою Постійної комісії.

8. Ведення діловодства Управління та Постійної комісії відповідно до законодавства України.

9. Здійснення заходів щодо інформаційного наповнення веб - сторінки постійної комісії на Інтернет - сайті Київської міської ради в межах компетенції Управління.

10. Організація виконання доручень керівництва секретаріату Київської міської ради.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua