Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент будівництва та житлового забезпечення

Департамент будівництва та житлового забезпечення

Директор Департаменту
Работнік Борис Петрович

Біографічна довідка

Департамент будівництва та житлового забезпечення вул. Володимирська, 42, м. Київ, 01030

Департамент будівництва та житлового забезпечення (044) 235-61-02

Департамент будівництва та житлового забезпечення [email protected]

Департамент будівництва та житлового забезпечення пн-чт з 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45
Перерва з 12:00 до 12:45

Департамент культури https://dch.kyivcity.gov.ua/

Facebook-сторінка

Департамент будівництва та житлового забезпечення

Перший заступник директора Департаменту
Тарасюк Юрій Васильович

Біографічна довідка

Департамент будівництва та житлового забезпечення

Заступник директора Департаменту
Жилик Лариса Дмитрівна

Біографічна довідка

Заступник директора Департаменту -
начальник управління житлового забезпечення
Кащук Олександр Дмитрович

Біографічна довідка

 

Заступник директора Департаменту
Несин Ірина Миколаївна

Біографічна довідка

 

Шановні громадяни!

    Відповідно до Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 №2 та Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” проведення особистих прийомів громадян  тимчасово скасовано до особливого розпорядження.

Департамент будівництва та житлового забезпечення  Основнi функцiї:

 • Забезпечення реалізації державної політики в галузі житлового будівництва та будівництва об'єктів соціальної сфери, освіти, комунального господарства, інженерно-транспортної інфраструктури та іншого призначення на території міста Києва.
 • Виконання завдань з будівництва житлових будинків, об'єктів освіти, охорони здоров'я, зв'язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.
 • Організація та забезпечення виконання завдань, визначених програмою соціально-економічного розвитку міста Києва.
 • Сприяння впровадженню у будівництво прогресивних проектних рішень, нових технологій, будівельних матеріалів, конструкцій та виробів, тощо.
 • Забезпечення в межах наданих повноважень контролю за дотриманням у місті Києві законодавства України у сфері житлового забезпечення, виконання рішень Київської міської ради, розпоряджень Київського міського голови та розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з цих питань.
 • Забезпечення встановленого порядку обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов у місті Києві.
 • Сприяння своєчасному прийняттю в експлуатацію жилих будинків незалежно від форми власності та об'єктів соціального призначення в установленому порядку, забезпечення обліку та ефективного розподілу і використання житла, побудованого в місті Києві за рахунок різних джерел фінансування.
 • Здійснення організаційного забезпечення з питань державної підтримки будівництва (придбання) доступного житла, формування житлового фонду соціального призначення, житлово-будівельних кооперативів, розгортання молодіжного житлового будівництва, реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду та впровадження інфраструктурних проектів.
 • Аналіз стану об'єктів незавершеного будівництва на території міста Києва та підготовка пропозицій, щодо їх подальшого використання.
 • Участь у межах повноважень у розробленні проектів державних, міжгалузевих, галузевих, регіональних і міжрегіональних програм.
 • Проведення заходів з організації будівництва (реконструкції) підпорядкованими комунальними підприємствами та районними в місті Києві державними адміністраціями об'єктів, що включені до програми соціально-економічного розвитку міст Києва.
 • Надання практичної та методичної допомоги районним в місті Києві державним адміністраціям, підприємствам, установам, організаціям з питань що відноситься до компетенції Департаменту.
 • Здійснення організаційного забезпечення будівництва житлових та нежитлових об'єктів, у тому числі житла для поточного розподілу, службового житла, доступного житла.
 • Впровадження інноваційної та технічної політики з питань капітального будівництва, сучасних технологій та досягнень науково-технічного прогресу.
 • Участь у межах повноважень у підготовці проектів угод, договорів, меморандумів, протоколів з питань капітального будівництва житлового забезпечення у місті Києві.
 • Аналіз стану черги квартирного обліку і внесення пропозицій на розгляд виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо забезпечення житлом громадян різних категорій обліку.
 • Облік жилої площі, яка будується за замовленням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій, проводить відповідні розрахунки та передачу житла районним в місті Києві державним адміністраціям, підприємствам, установам, організаціям відповідно до плану розподілу жилої площі, затвердженого виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).
 • Планування разом з замовниками будівництва або реконструкції житла і виконання договірних зобов'язань щодо виселення громадян з ділянок забудови, будинків, непридатних для проживання та будинків, що підлягають реконструкції (капітальному ремонту), або переводяться в нежилі та забезпечення відселених на постійне місце проживання громадян жилою площею; забезпечує переселення громадян, які проживають у будинках, що підлягають знесенню, перенесенню або реконструкції.
 • Здійснює в установленому законодавством порядку обмін жилими приміщеннями в будинках державного і громадського житлового фонду і фонду житлово-будівельних кооперативів (крім жилих приміщень, що перебувають у приватній власності) та бронювання жилих приміщень.
 • Здійснює реєстрацію актів передачі житла між підприємствами, установами та організаціями.
 • Надає пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо діяльності громадських комісій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань, що відносяться до компетенції Департаменту.
 • Організовує роботу з супроводження кредитів молодим сім'ям і одиноким громадянам та здійснює контроль з метою забезпечення цільового та ефективного використання кредитних ресурсів та своєчасного їх повернення.
 • Розглядає звернення громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що відносяться до компетенції Департаменту.
 • Узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Департаменту, розробляє і подає на розгляд голові Київської міської державної адміністрації пропозиції щодо вдосконалення законодавства.Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]