Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прес-реліз

Випуск облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серій I, J, K, L

Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє, що 26 листопада 2020 року Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку здійснено реєстрацію випуску облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серій I, J, K, L.

Емісія облігацій внутрішніх місцевих позик здійснюється на виконання рішення ХІ сесії Київської міської ради VIII скликання від 3 вересня 2020 року № 439/9518 «Про здійснення запозичення».

Організатором та андеррайтером випуску облігацій обрано АБ «УКРГАЗБАНК», частка держави у статутному капіталі якого становить 94,94%. Співандеррайтерами виступили АТ «УКРЕКСІМБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК», 100% акцій яких належить державі, а також АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

Розміщення облігацій шляхом публічної пропозиції відбудеться на АТ «Фондова біржа ПФТС»:

  • для серій I, J – з 3 грудня 2020 року по 4 грудня 2020 року;
  • для серій K, L – з 17 грудня 2020 року по 18 грудня 2020 року.

До участі у розміщенні допускаються юридичні та фізичні особи, резиденти та нерезиденти, які є членами біржі або клієнтами членів біржі АТ «Фондова біржа ПФТС».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]