Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прес-реліз

Випуск облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серії M

Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє, що 04 листопада 2021 року Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку здійснено реєстрацію випуску облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серії М.

Емісія облігацій внутрішніх місцевих позик здійснюється на виконання рішення Київської міської ради від 24.06.2021 №1529/1570 «Про здійснення запозичення у 2021 році».

Організатором випуску облігацій обрано АБ «УКРГАЗБАНК», частка держави у статутному капіталі якого становить 94,94%. Співорганізаторами виступили АТ «УКРЕКСІМБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК», 100% акцій яких належить державі, а також АТ «АЛЬФА-БАНК», АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», ТОВ «Інвестиційний капітал Україна».

Розміщення облігацій шляхом публічної пропозиції відбудеться на АТ «Фондова біржа ПФТС» з 23 листопада 2021 року по 25 листопада 2021 року.

До участі у розміщенні допускаються юридичні та фізичні особи, резиденти та нерезиденти, які є членами або клієнтами членів АТ «Фондова біржа ПФТС».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]