Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Директор Департаменту

Іцкович Вікторія Євгенівна

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Заступник директора Департаменту - начальник управління правового забезпечення та організації, супроводження процесів цифровізації

Лисик Ганна Миколаївна

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Заступник директора Департаменту - начальник управління з питань цифровізації, стратегічного розвитку сфери цифровізації та захисту інформації

Вовнюк Анатолій Віталійович

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій +380 (44) 366-86-70 (72)

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій [email protected] 

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій пн-чт з 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45
Перерва з 12:00 до 12:45

Графік проведення особистого прийому громадян та прямих («гарячих») телефонних ліній директором та першим заступником директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2023 рік

ПІБ

Посада

День та час проведення особистого прийому

День та час проведення прямих («гарячих») телефонних ліній

Адреса

Контактний номер телефону

Іцкович
Вікторія Євгенівна

Директор Департаменту

Перший вівторок місяця
з 14:00 до 16:00

Другий вівторок місяця
з 14:00 до 16:00

м. Київ, вул. Хрещатик, 32-а

366 86 72

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Основнi функцiї:

 • Здійснює заходи щодо розвитку електронного урядування в м. Києві.
 • Визначає потребу у створенні електронних інформаційних ресурсів та баз даних для створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва.
 • Організовує формування, розвиток, супроводження та забезпечення інформаційної безпеки електронних інформаційних ресурсів, баз даних та створення інформаційної системи електронної взаємодії таких ресурсів.
 • Розробляє та здійснює разом з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування м. Києва заходи щодо розвитку інформаційного суспільства.
 • В межах повноважень бере участь у формуванні та виконанні державних, галузевих та міських цільових програм.
 • Надає пропозиції, розробляє, та в межах повноважень забезпечує здійснення заходів щодо покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток телекомунікаційних систем та технологій, інформатизації та електронного урядування.
 • Координує та здійснює методичне забезпечення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у м. Києві, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, у сфері інформатизації, телекомунікаційних систем та технологій, електронного урядування, захисту інформації.
 • Проводить аналіз стану та забезпечує системність та комплексне вирішення питань інформатизації, забезпечує вирішення питань щодо розроблення та впровадження заходів з технічного захисту інформації у структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва.
 • Погоджує плани закупівель, технічні завдання, технічні вимоги під час здійснення структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, до закупівель товарів, робіт та послуг, пов'язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій.
 • Розглядає листи, заяви скарги відповідно до законодавства України.
 • Проводить експертизу та погоджує проекти актів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розроблені структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які містять питання, віднесені до компетенції Департаменту.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]