Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 лютого розпочинається проект «Казка дитячих мрій»

Департамент культури інформує, що згідно Указу Президента України, 2013 рік в Україні проголошено Роком дитячої творчості. З цієї нагоди у лютому стартує новий масштабний мистецький соціальний проект, присвячений дитячій творчості, під назвою «Казка дитячих мрій».

Розпочнеться проект 22 лютого зі свята дитячої творчості в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району. Протягом кількох місяців у кожному районі столиці відбуватиметься огляд дитячої творчості в номінаціях: художнє, музичне та театральне мистецтво, хореографія, вокал, художнє слово, моделювання. Виступи учасників оцінюватиме журі, яке визначить переможців та рекомендуватиме найкращі номери для участі в заключному Гала-концерті, що відбудеться 17 травня в Національному палаці мистецтв «Україна».

Проект має на меті охопити якомога ширший спектр напрямів, у яких розкривається дитяча творчість. Участь у цьому соціальному проекті сприятиме не лише виявленню і підтримці талановитих та обдарованих дітей, але й удосконаленню та розбудові системи позашкільної освіти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]