Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

IV Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «ART-PREMIER-2013» завершився яскравим мистецьким дійством в рамках соціально-культурної програми «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам»

24 лютого 2013 року о 17.00 в рамках соціально-культурного проекту «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам» у концертній залі Центру культури і мистецтв МВС України відбувся заключний концерт та церемонія нагородження лауреатів IV Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу «ART-PREMIER-2013».

Організатором заходу виступив Благодійний фонд «ВІВАТ-АРТ» – одна з провідних неприбуткових організацій України, яка популяризує академічні й сучасні види мистецтва серед дітей та молоді.

Понад 600 глядачів слідкували за ходом конкурсної програми, у якій змагалося близько 400 учасників – солісти та колективи з Києва, Москви, Астрахані, Ханти-Мансійська, Мінська, Ужгорода, Дніпропетровська, Луганська, Нікополя, Кривого Рогу, Вінниці, Житомира, Курахова, Макіївки, Білої Церкви, Полтави, Харкова, Сум, Херсона, Чернігова, Сєверодонецька, Лисичанська, Одеси, Черкас.

Захід надав чудову можливість молодим вокалістам і хореографам розкрити свій мистецький потенціал, обмінятися творчим досвідом та встановити нові професійні зв’язки.

Талановиті та самобутні виступи юних конкурсантів, запальна музика і яскраві костюми створили справжнє свято мистецького розмаїття для учасників і гостей заходу.

Нагадаємо, що соціально-культурний проект «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам» відбувається в рамках Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Міська ініціатива дає змогу реалізуватися митцям-початківцям та молодим творчим колективам і має на меті долучити до глядацької аудиторії якомога більшу кількість киян, зокрема соціальні групи інвалідів та пенсіонерів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]