Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Духовна музика єднає Україну та Європу

16 лютого 2013 року у Храмі Святої Катерини Німецької Євангелічно-лютеранської громади міста Києва відбувся концерт духовної хорової музики німецького композитора Алвіна М. Шронена (Alwin Michael Schronen) у виконанні Академічного камерного хору "Хрещатик".

В залі був присутній і сам маестро. У своєму вступному слові він поділився враженнями від знайомства із хором "Хрещатик", розповів про плани записати спільно з колективом аудіо-диск своїх творів і висловив сподівання на тривалу і плідну співпрацю.

Концерт також відвідав і посол Федеративної республіки Німеччина в Україні д-р Крістоф Вайль, представники німецької громади Києва та поціновувачі духовної музики.

З-поміж десяти творів, виконаних у програмі, чотири були світовими прем’єрами. Кожен з них пройняв слухачів своєю глибиною і по завершенні виступу зал привітав і виконавців, і композитора шквалом овацій.

У Департаменті культури зазначили, що концерт став черговою ланкою у зміцненні міжкультурних зв’язків України та Німеччини, і підкреслили важливість подібних заходів у зміцненні позитивного іміджу України на міжнародній арені.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]