Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Крок до мистецтва…» розпочав вітати мешканців столиці з весною

В столиці продовжується низка заходів в рамках соціально-культурного проекту «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам».

1 березня весняний етап проекту почався святковим концертом «Нашим матусям», приуроченим до Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Захід відбувся у Київській дитячій музичній школі №14 ім. Д. Кабалевського Солом’янського району.

У концертній програмі взяли участь кращі учні та учнівські колективи навчального закладу — лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. У виконанні юних музикантів лунали відомі твори народної та класичної музики, а також твори сучасних композиторів.

Особливий інтерес з боку глядачів викликали виступи вихованців єдиного в столиці циркового відділення, адже їхні номери вирізнялися самобутністю та оригінальними яскравими образами.

Святкову концертну програму відвідало понад 300 глядачів, серед яких переважна більшість – мешканці прилеглих будинків та батьки учнів. Завдяки майстерності і старанності юних артистів захід перетворився на справжнє свято весняного настрою та захоплених посмішок.

Без сумніву, святковий концерт за участю вихованців школи для громадськості району вкотре довів, що цей мистецький навчальний заклад залишається джерелом творчості, таланту і натхнення, а головне, –культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучатись до високого мистецтва, гармонійно та всебічно розвиватись.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]