Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Мешканці Святошинського району в черговий раз долучилися до мистецтва

21 лютого о 18.00 годині Центр культури «Святошин» радо зустрічав гостей, які завітали на районний концерт «А пісня душу окриля».

Захід проходив в рамках соціально-культурної акції «Крок до мистецтва».

У Святошинському районі це вже другий благодійний концерт цього циклу. Свою майстерність киянам та гостям столиці дарував Народний хор української народної та сучасної пісні «Жайвір» Центру культури «Святошин».

Колектив був створений у 1998 році його незмінним керівником Миколою Артемовичем Литвиненком.

Народний хор української народної та сучасної пісні «Жайвір» є лауреатом 1 премій Всеукраїнського музичного фестивалю «Обіймися, Україно», Всеукраїнського фестивалю «Дзвени піснями, моя земля», володарем Срібного диплому Міжнародного хорового фестивалю «Мундус – Кантат – Сопот – 2010» (Польща) та інших.

Зала Центру культури «Святошин» була вщент заповнена глядачами – близько 500 чоловік. Українська пісня не залишила байдужим нікого. Зала раз за разом вибухала оплесками вдячних глядачів. Не залишилися без уваги і виступи ансамблів хору: народного вокального ансамблю «Барви Дніпра» і вокального ансамблю «Золота осінь». Бурхливим сміхом відгукувався зал на гуморески Павла Глазового, які читав Михайло Герасимчук - хорист і володар численних Гран-прі: І Всеукраїнського конкурсу виконавців гумору та сатири імені Андрія Сови, Всеукраїнського фестивалю – конкурсу виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового» та інших. Дякували глядачі і ведучій концерту – лауреату Всеукраїнських фестивалів Світлані Дзекуновій, яка створила атмосферу добра, затишку і любові.

Концерт тривав понад годину. І ще довго не хотіли розходитися глядачі… Вони невпинно дякували хористам за ті чудові і неповторні хвилини щастя, які Народний хор української народної та сучасної пісні «Жайвір» їм подарував.

«Чудовий проект «Крок до мистецтва». Ми ветерани дякуємо артистам, адміністрації Святошинського району, керівництву районної культури, голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову за цю можливість безкоштовно послухати чудовий професійний концерт. Культура в Києві є, і нехай вона процвітає, бо це додає нам життєвих сил…», - сказав в інтерв’ю після концерту ветеран праці В.Кулик.

Наступний концерт цього циклу у Святошинському районі відбудеться 12 травня 2013 року о 16.00 годині у залі Центру культури «Святошин» і буде приурочений до Шевченківських свят.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]