Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Мистецьку весну у столиці пробудила джазова експресія муніципального духового оркестру

У неділю, 3 березня, Київський академічний муніципальний духовий оркестр під керівництвом головного диригента В’ячеслава Коробка та художнього керівника Юрія Мельника презентував глядачам масштабну концертну програму за участю заслуженого артиста Росії Веніаміна Мясоєдова.

Крім артистів оркестру та спеціального гостя програми у концерті взяли участь заслужений працівник культури Валерій Вінніков та головний військовий диригент ЗС полковник Віктор Пащенко, солісти – Дмитро Вощанка, Анастасія Малега, Юлія Нехорошева, Анна Тиха, заслужена артистка України Наталя Заболотська та юне обдарування, учениця Київської ДШМ №4, Аня Коробко.

Упродовж вечора глядачі насолоджувалися класикою джазової музики, експресивними творами вітчизняних авторів та динамічними вокалізами джазових виконавців. "Родзинкою" заходу із виконанням "на біс" став твір "Ватра" для сопілки з оркестром у виконанні автора Володимира Матвійчука та його викладача – спеціального гостя програми Веніаміна Мясоєдова.

Глядачі отримали неабияке задоволення від неперевершених мелодій та віртуозної гри музикантів і не шкодували бурхливих аплодисментів, вигуків "браво" та викликів "на біс".

А разом із чарівною музикою у столицю впевненою ходою увійшла весна!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]