Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музика ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського підняла киян над буденністю

Арістотель стверджував, що головне завдання мистецтва полягає в очищенні людини. Але по-особливому доторкнутися до високого і прекрасного дає змогу класична та духовна музика. Вечір 6 березня у Національному будинку органної і камерної музики був присвячений саме їй. Твори у виконанні Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського під керівництвом художнього керівника – народної артистки України, кавалера ордена княгині Ольги Валентини Іконник-Захарченко та диригента – заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Андрієвського змусили слухачів на кілька годин піднятися над буденністю. "Vesperae solennes" (Урочиста вечірня) та "Коронаційна меса" Вольфганга Амадея Моцарта і "Stabat Mater" Франца Шуберта без перебільшення дали змогу кожному насолодитися високим мистецтвом і відпочити від трудового дня.

На концерт, присвячений 40-річчю заснування колективу, з поздоровленнями завітали і представники Департаменту культури аби від імені міської влади та голови Київської міської адміністрації Олександра Попова побажати митцям творчого натхнення та нових звершень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]