Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Напередодні головного свята весни «Юний Артемівець» зустрічав глядачів в рамках соціально-культурної акції «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам»

1 березня 2013 року на базі дитячого мистецького закладу «Юний Артемівець» відбувся творчий вечір в рамках соціально-культурної акції «Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Приміщення клубу прикрасили дитячими малюнками, різнобарвними гумовими кульками, було змонтовано експозиція дитячої виставки гончарного мистецтва та різноманітних виробів із тканин.

Творчій вечір проходив у теплій дружній атмосфері. На захід прийшли батьки, родичі, друзі маленьких артистів та усі бажаючі мешканці Шевченківського району столиці.

Вечір розпочався з вітань наймолодших артистів для усіх присутніх на заході жінок, а слідом глядачам представили літературно-музичну композицію на основі сучасної хореографії та пластичного етюду.

Глядачі були у захваті від номерів дитячої художньої самодіяльності, про що свідчили бурхливі оплески і піднесений настрій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]