Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Святкова карусель циганського театру "Романс"

Театр відзначає ювілей

23 лютого 2013 року о 19:00 Циганський музично-драматичний театр "Романс" запрошує друзів та шанувальників своєї творчості разом відсвяткувати знаменну подію – 20-річчя від дня створення театру.

Всі ці роки театр успішно функціонує у мережі закладів Департаменту культури ВО КМР (КМДА).

Театр "Романс" – перший і єдиний в Україні професійний циганський театр, що працює в жанрі класичного романсу, музичної драматургії та національного фольклору, переможець чисельних всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

За час існування театру сольні концертні програми, тематичні вечори, вистави, створені на основі кращих зразків неординарної та самобутньої музичної циганської культури, були представлені на розсуд не лише української публіки, а й глядачів багатьох країн світу: Росії, Білорусі, Польщі, США, Ізраїлю, Австрії, Норвегії, Угорщини, Словенії, Чехії, Німеччини…Артисти театру "Романс" єдині удостоїлись честі представляти Україну на традиційному Царському балі у Берліні…

Кожна зустріч театру "Романс" з глядачами – це феєричне дійство, тому і святкування його Дня народження обіцяє стати незабутнім сплеском веселощів та феєрверком емоцій.

У програмі вечора – уривки з вистав та концертних програм театру, вітання колег по цеху та творчих колективів міста.

Актори театру чекають шанувальників своєї творчості 23 лютого о 19:00 у БК "Більшовик" на проспекті Перемоги, 38.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]