Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Театр "Романс" відсвяткував ювілей в колі друзів

23 лютого Циганський театр «Романс», що став центром збереження духовної спадщини ромів, зібрав друзів на 20-й день народження.

Вистави, концерти, фестивалі минають з черговим театральним сезоном, але за кожним з них – напружена праця колективу, відданий глядач та підтримка друзів, спілкування з якими переростає у міцні надійні стосунки і матеріалізується у творчих проектах. Тому не дивно, що цього вечора привітати колектив на чолі з його керівником, народним артистом України Ігорем Крикуновим, прийшли і представники влади, і творча еліта держави, і колеги по цеху сусідніх держав.

Ювілярів вітали народні депутати України Віталій Журавський та Богдан Бенюк, представники Міністерства культури та Департаменту культури КМДА, народні артисти України Ада Роговцева, Роман Балаян, Віталій Малахов, Анатолій Хостікоєв і Наталя Сумська, а також народний артист Росії, актор театру "Ромен" Мойсей Оглу і маса вдячних прихильників.

Зала БК "Більшовик" була переповнена вщент, але атмосфера настільки захопила глядачів, що кількагодинний концерт пролетів, мов одна мить.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]