Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У лютому соціально-культурна акція "Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам" розпочалася із з Солом’янського району

15 лютого у ДМШ №7 ім. І.Н. Шамо Солом’янського району міста Києва відбувся концерт української пісні в рамках міського культурно-мистецького проекту "Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам".

У концерті взяло участь більше 100 осіб – учнів та викладачів школи – вокалісти, інструменталісти, хори і єдиний в місті шкільний духовий оркестр. Українська пісня – і народна, і класична, і сучасна – прозвучала у сольному та ансамблевому виконанні і зачарувала присутніх своєю щирістю та мелодійністю. До перегляду концерту долучилися батьки вихованців школи, жителі мікрорайону, в тому числі, значна кількість людей похилого віку.

Соціально-культурний проект "Крок до мистецтва: заклади культури районів – киянам" відбувається в рамках Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Міська ініціатива дає змогу реалізуватися митцям-початківцям та молодим творчим колективам і має на меті долучити до глядацької аудиторії якомога більшу кількість киян, зокрема соціальні групи інвалідів та пенсіонерів.

21 лютого 2013 року запрошуємо відвідати наступні заходи:

У Деснянському р-ні м. Києва – о 13:00 Концерт до Дня захисника Вітчизни за участю студентів училища хореографічного мистецтва «КМУАТ ім. С. Лифаря» у концертній залі Київської муніципальної української академії танцю ім. С. Лифаря» (вул. Данькевича, 4-а)

У Святошинському р-ні м. Києва – о 18:00 ювілейний концерт з нагоди15-річчя творчої діяльності Народного хору української народної та сучасної пісні «Жайвір» «Пісня душу окриляє» у залі Центру культури «Святошин» (пр-т Перемоги, 112)

У Голосіївському р-ні м. Києва – о 18:00 вистава «Фізкультура для Баби Яги» театру для дітей «Божья коровка» Нового українського театру в рамках тижня здоров'я «Збережи здоров'я та й на все життя» у кіноконцертному залі БК «Конча-Заспа» (вул. Генерала Матикіна, 10)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]