Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці стартував соціально-культурний проект «Крок до мистецтва: заклади культури районів для киян»

З початком 2013 року в столиці стартував соціально-культурний проект «Крок до мистецтва: заклади культури районів для киян» – ініціатива в рамках Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Департамент культури КМДА інформує, що метою проекту є наближення культурних заходів до місць проживання киян. Аби всі охочі мали можливість долучитися до безкоштовних культурних подій, до проекту залучатимуть якомога більше культурних майданчиків столиці. Насамперед, культурна ініціатива розрахована на тих киян, які з різних причин обмежені в пересуванні містом, або людей старшого покоління, для яких відвідати будинок культури поруч із домом набагато простіше, ніж долучитися до масового свята або концерту в центрі столиці.

Крім того, завдяки міській ініціативі митці-початківці, творчі колективи і театри отримають додаткову можливість реалізовуватися. Так, у рамках проекту самодіяльні творчі колективи та приватні театри щомісяця виступатимуть у комунальних будинках культури та на інших районних сценічних майданчиках.

Протягом січня 2013 року близько 2 тисяч киян встигли відвідати мистецькі заходи, що відбулися в будинку культури «Конча-Заспа» (Голосіївський район), Будинку культури на Троєщині (Деснянський район), Будинку вчених НАН України (Шевченківський район), Центрі культури й мистецтв «Святошин» (Святошинський район), Колонній залі ПК «Дарниця» (Дарницький район) та Центрі культури та мистецтв Дніпровського району.

У планах на лютий – культурні та мистецькі заходи до Дня святого Валентина та Дня захисника Вітчизни в рамках проекту «Крок до мистецтва: заклади культури районів для киян».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]