Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Запобігання корупції

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) або підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Департаменту, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти електронною поштою на адресу [email protected] або за телефоном (044) 366-63-23.

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» можуть бути здійснені без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]