Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Адміністративні послуги та бланки документів

Документи, що приймаються через ЦНАП

1.Повідомлення про внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт, до якого додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують зміни.

2. Повідомлення про внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт, до якого додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують зміни.

3. Декларація про готовність об’єкта до експлуатації

    • щодо об’єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта - 1 примірник
    • щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1) - 1 примірник
    • щодо самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду -1 примірник.

4. Заява про внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації. Додається декларація, в якій виявлено технічну помилку або недостовірні дані та 1 примірник декларації, в якій враховано зміни.

5. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.

6. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1).

7. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.

8. Заява про внесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми наслідками (СС2).

9.Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт

10.Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)

11.Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта

Документи, що приймаються через відділ інформаційно-організаційної роботи та контролю Департаменту

1. Заява про скасування права на виконання підготовчих та/або будівельних робіт

2. Заява про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми наслідками (СС2) 

3. Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.

4. Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

З формами (бланками) документів можна ознайомитись за наступними гіперпосиланнями:

Інформаційні та технологічні картки адіміністративних послуг, які надаються Департаментом з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]