Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як і коли треба ставати на облік?

Вперше вагітна має відвідати жіночу консультацію у визначений законом строк до 12 тижня, адже на цьому етапі відбувається найважливіше – закладення органів та можлива діагностика порушень у розвитку дитини. В цей період проводиться перше важливе УЗД для оцінки нормального перебігу вагітності, тоді ж проводиться збір анамнезу, загальне та акушерське обстеження, заповнюється індивідуальна картка вагітної та видається обмінна карта, визначається, чи не потребує жінка направлення на медико-генетичне консультування тощо. У разі виявлення патологій або загрози власному здоров’ю, жінка має шанс обрати – народжувати дитину чи переривати вагітність.

Проте це не означає, що звернись вагітна раніше або пізніше цього терміну, їй можуть відмовити у допомозі та оформленні облікової карти.

За законом стати на облік можна як за місцем реєстрації, так і за місцем фактичного проживання. Порядок постановки на облік та деталізація графіку візитів вагітної до лікаря визначається Наказами Міністерства охорони здоров’я України .

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]