Версія для людей із вадами зору

Що робити підприємствам, для яких неможливо працювати в дистанційному режимі?

На території міста Києві розташовані та функціонують низка підприємств установ та організацій на які не поширюються норми підпункту 3) пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211» та вимоги пункту 2 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2020 №10, та пункту 6 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.03.2020 №12 не розповсюджуються на підприємства в яких не можливо забезпечити переведення виробничого процесу в дистанційний режим через технічні особливості виробництва (заводи, фабрики, виробничі підприємства, станції технічного обслуговування, автомобільні мийки, тощо) та зоомагазини.

Рекомендації для підприємств, установ та організацій в яких неможливий перехід на дистанційний режим роботи (заводи, фабрики, виробничі підприємства, станції технічного обслуговування, автомобільні мийки, тощо) та зоомагазини.

Керівникам в яких не можливо забезпечити переведення виробничого процесу в дистанційний режим чере%

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua