Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна (багатоквартирним будинкам, індивідуальним дачним будинкам та ін.)

Назва послуги: Присвоєння поштової адреси об`єкту нерухомого майна (багатоквартирним житловим будинкам, домоволодінням, житловим будинкам садибного типу, індивідуальним дачним та садовим будинкам)

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 30 календарних днів

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

  • Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"
  • "Про містобудівний кадастр"

Необхідні документи:

  • Для фізичної особи - копія паспорта, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його заміняє;
  • Довідка Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста Києва або рішення Київської міської ради про звільнення від сплати пайової участі.
  • Завірена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право користування земельною ділянкою.
  • Завірена в установленому порядку копія правовстановлюючого документа на об’єкт нерухомого майна, а для новозбудованих об’єктів - зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації або сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.
  • Заява
  • Копія виконавчого (контрольно-геодезичного) знімання, зареєстрованого в містобудівному кадастрі м. Києва (для закінченого будівництвом об’єкта).
  • Копія технічного паспорта об’єкта нерухомого майна, виготовленого відповідним суб’єктом господарювання згідно з наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24.05.2001 № 127 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]