Версія для людей із вадами зору

13-21 серпня киян та гостей міста запрошують на тематичний ярмарок «Медовий спас»

04 серпня 2016 року, 10:48

13-21 серпня з 9:00 до 20:00 на вул. Академіка Костичева (в межах вулиць Маршала Конєва та Маршала Якубовського) в Голосіївському районі Києва триватиме тематичний ярмарок «Медовий спас».

Під час ярмарку буде здійснюватися продаж меду, продуктів бджільництва, фруктів, хлібобулочних виробів, морозива та інших товарів. Також для дітей буде організовано майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, фігур із повітряних кульок (твістінг), фетрових іграшок, листівок, свічок із воску, поробок із використанням техніки квілінг, а також петриківського розпису, розпису глиняних виробів, декупажу та розпису дерева. Відбудуться анімаційні програми, хімічне та шоу мильних бульбашок, а також акції з пригощання дітей безкоштовним морозивом та цукровою ватою.

Організаторами тематичного ярмарку «Медовий спас» є КП «Київська спадщина» спільно з благодійним фондом «Рідне місто моє» за сприяння Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua