Версія для людей із вадами зору

14 січня на Софійській площі влаштують «Новорічний карнавал»

12 січня 2016 року, 9:15

Департамент культури запрошує киян та гостей столиці 14 січня о 18:00 на Софійську площу, де в рамках новорічно-різдвяних заходів розпочнеться безкоштовна концертна програма «Новорічний карнавал». Найвідоміші світові хіти виконають Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України та академічний камерний хор «Хрещатик».

Прозвучить також популярна музика з кінофільмів у симфонічній обробці. Участь у концерті візьмуть і молоді виконавці, учасники телевізійних талант-шоу та  артисти оригінального жанру.

Як відомо, Державний академічний симфонічний оркестр України, створений 1979 року, виділяється своєю універсальністю, широким діапазоном музичних творів. У репертуарному списку колективу – твори від неперевершених зразків класичної симфонічної музики до сучасних естрадних композицій.

Під час концерту, о 20:20, глядачі зможуть взяти участь у флешмобі «Ланцюг щастя між двома дзвіницями».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua