Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 липня Київ святкуватиме День Українського національного прапору

08 липня 2016 року, 14:43

22 липня біля столичної мерії на вулиці Хрещатик, 36 відбудуться урочистості з нагоди святкування Дня Українського національного прапору. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко. 

Участь у святкуванні візьмуть представники Київської міської державної адміністрації, керівництво та депутати Київської міської ради.
Нагадаємо, що цього року виповнюється 26-та річниця підняття українського прапору в Києві. Як відомо, 24 липня 1990 року, на флагштоці біля будинку Київської міської ради було піднято синьо-жовтий прапор. Ця подія мала значне духовне, моральне і політичне значення, адже реалізувалось історичне прагнення українського народу збудувати свою власну державу та відродити на шляху до цієї великої мети національну символіку.
У 1996 році Конституцією України стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів затверджено як Державний прапор України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]