Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 листопада розпочнеться ХХVІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»

26 листопада 2018 року, 18:40

27 листопада розпочнеться ХХVІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе». Захід є реальною можливістю для його учасників розкрити свій потенціал, обмінятися досвідом, відчути себе творчою частиною суспільства.

Організатором фестивалю творчості є Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі Департаменту культури КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Київського міського палацу дітей та юнацтва, за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей із інвалідністю та ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

У фестивалі беруть участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста, які змагаються у 10 номінаціях. За традицією у журі фестивалю запрошена мистецька еліта.

Зокрема, у рамках фестивалю передбачено заходи:

  • 27 листопада о 13:00 у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців інструментального жанру»;
  • 29 листопада об 11:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців виконавчого жанру», о 16:00 відбудеться «Концерт-конкурс виконавців хореографічного жанру»;
  • 30 листопада об 11:30 та 15:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців вокально-хорового жанру».

Окрім цього, у рамках фестивалю будуть проходити «Літературні читання авторів поезії та прози» та відбудеться «Презентація – конкурс майстрів сучасних технологій».

Уперше фестиваль було проведено у 1993 році, коли 100 дітей із інвалідністю з інтернатів міста та товариства дітей-інвалідів «Церебрал», Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва зібралися на п’ять днів, щоб продемонструвати свої творчі вміння.

Мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва впроваджується система заходів соціокультурної реабілітації, розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, серед яких Фестиваль творчості «Повіримо у себе», Фестиваль рибної ловлі «Золота рибка» та ін. Також проводяться екскурсії, майстер-класи, літературні вечори, клуби спілкування молоді, тематичні свята та ін. Мережею ЦCCCДМ системно надаються психологічні, соціально-педагогічні, правові, медичні, інформаційні тощо послуги близько 3 тис. дітей та молодим людям із інвалідністю та їхнім батькам. Усього у столиці близько 10 тис. дітей та 15 тис. молодих людей із інвалідністю.

Вхід на всі заходи вільний.

Акредитація для ЗМІ за тел.: 456-77-81; 097-528-96-09; 063-349-55-69 (Шабатіна Анна).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]