КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


9 січня 2017

Віталій Кличко вночі перевірив, як комунальні служби розчищають столицю від снігу

Віталій Кличко вночі перевірив, як комунальні служби розчищають столицю від снігу

Мер Києва Віталій Кличко вночі проїхався столицею і перевірив, як працюють комунальні служби, що прибирають сніг на вулицях Києва.

Віталій Кличко наголосив, що комунальники працюють у цілодобовому режимі, але робота повинна бути більш злагодженою і ефективною, аби оперативно прибрати місто від снігу та не допустити колапсу в столиці.

«Я перевірив, як працюють міські служби в прибиранні снігу. Зрозуміло, що такі снігопади – це стихія! І ми бачимо, що коїться в різних регіонах України – є проблеми з прибиранням снігу, заблоковані дороги», – сказав мер Києва.

Він наголосив, що комунальні служби зроблять усе, щоб мінімізувати наслідки негоди, розчистити місто від снігу за вихідні дні, аби з початком робочого тижня не сталося колапсу.

«Щоб не було ніяких збоїв і місто працювало в нормальному режимі, комунальні служби працюють і вдень, і вночі. Проблеми, звичайно, є. І я акцентував на недоліках. Повинно бути більше бригад, які працюють уночі, робота має бути більш злагодженою та ефективною», – додав мер Києва.

Співробітники «Київавтодора» залучають до процесу очищення доріг понад 270 одиниць снігоприбиральної техніки. Окрім того, працюють бригади, що вручну розчищають зупинки громадського транспорту, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів. Також, за словами Віталія Кличка, добре допомагає і техніка, яка була придбана і, яку Києву подарували німецькі друзі минулого року.

Мер Києва підкреслив, що комунальники забезпечені достатньою кількістю посипальних і паливно-мастильних матеріалів для подолання наслідків негоди. Віталій Кличко також звернувся до киян із проханням, щоб вони з розумінням і повагою ставилися до роботи дорожників і не залишали свої автівки там, де вони заважають прибиранню снігу.

«Я розпорядився зосередитися, зібрати всі сили, щоб впоратися з викликами стихії, щоб у вівторок Київ повернувся до звичного ритму життя, щоб дороги і тротуари були розчищені», – зазначив Віталій Кличко.

Комунальний громадський транспорт столиці, попри складні погодні умови, працює за графіком і на всіх маршрутах.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=rC8gnrDqJaQ&feature=youtu.be


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/46306.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.